poniedziałek, 20 maja 2013

SMASH!- Personalized stamps.

Strony SMASHA Nostalgia są tak piękne, że szkoda je całe zakrywać. 
Więc nie wypełniam całej ich powierzchni.
Tym razem: Personalized stamps. 
Wpis potrakowałam jako notkę pamięciową- spis firm wykonujących spersonalizowane stemple. 
A przy okazji- wypróbowałam moje gadżety smashowe.2 komentarze :

 1. Za bardzo nie wiem o co w tym chodzi ale I tak mi się podoba. Gdzie mozna znalesc info na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 2. SMASH! to rodzaj dziennika/notatnika. Produkowany jest przez K&COmpany. Wraz z samym zeszytem którego tez jest kilka rodzajów dostępna jest pełna gama rożnych produktów powiązanych służących do przygotowywania wpisów .Do każdego zeszytu dołączony jest pisako-klej dzięki któremu możesz SMASH! 'ować zawsze i wszędzie i zacząć od razu po dostaniu zeszytu.

  Czym jest SMASH! ??

  To twój własny osobisty prywatny zeszyt w którym możesz prowadzić dziennik, pamiętnik , wpisywać ważne informacje zbierać inspiracje i cała masę innych rzeczy na które przyjdzie ci pomysł.

  Kto może prowadzić SMASH ! ?

  Każdy kto utrzyma w ręku klej i długopis ! Ty, twój mąż, dziecko, dziadek, mama, babcia, sąsiadka, Pani z warzywniaka, kontroler biletów, pani z poczty i hydraulik ;)Nie trzeba być artystką, nie trzeba wyszywać scrapować i mieć wielkiego warsztatu wystarczy klej i nożyczki. Nie potrzebna żadna wiedza i przygotowanie techniczne wystarczy zeszyt, klej i nożyczki i możesz zaczynać.


  Jak SMASH! 'ować?

  Normalnie!!!!! Tak jak chcesz ! zasada jest jedna : nie ma żadnych zasad. ( chociaż ja bym radziła raczej na płasko) Wklejaj wszywaj i przypinaj do swojego zeszytu wszystko, zdjęcia, bilety, wycinki z gazet, wydruki, ścinki papieru wszystko co ładne , co się Tobie podoba, To co cie inspiruje. Pisz maż doklejaj chlap tak jak ci w duszy gra !! Po prostu utrwalaj chwile emocje i inspiracje . Nie musi być ładnie, nie musi być artystycznie , nie musi być prosto niech po prostu będzie ! Kiedyś przejrzysz i się uśmiechniesz ;)

  Nie wiem jak zacząć...

  Na początek weż jakąś rzecz którą byś chciała umieścić w swoim zeszycie, bilet zdjęcie , wydruk ulotkę to może być cokolwiek naprawde. Wybierz w swoim zeszycie kartke która ci się podoba lub która pasuje do przedmiotu. Połóż sobie go na kartce w dowolny sposób i po mału dorzucaj to co masz na biurku ścinki, śmietki, nitki, przyklejaj taśmą, klejem dokładaj ozdobne lub malarskie taśmy stempluj , dopisz coś , komentarz albo opis sytuacji z którą wiąże się przedmiot prosto w zeszycie albo na zdjęciu albo na osobnej kartce szalej ze zszywaczem klejem aż powstanie fajny wpis

  O czym SMASH! 'ować ?

  O czym sobie tam już chcesz! Dokumentuj życie codzienne, przygotowania do ważnego wydarzenia , spotkania ze znajomymi, twórcze meetingi, wycieczki krajowe lub zagraniczne , wypady do sklepu, rzeczy które cię inspirują, przyszłe listy zakupów. To twój zeszyt więc dokumentuj to co dla ciebie istotne, co cię cieszy w danej chwili, co Tobie sprawia fun i radochę.


  To są informacje napisane przez Olgę Heldwein, założycielkę grupy SMASH'oholicy.
  Do grupy każdy może dołączyć.
  Zapraszam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń

Za pozostawiony komentarz bardzo dziękuję!