niedziela, 20 listopada 2011

Dzwońże, dzwoń...

Kartki świąteczne idą mi powoli. Długo rozmyślam na kolorami, kompozycją i dodatkami, żeby wszystko tworzyło spójną całość. W ogóle dość wolna jestem w scrapowaniu, byc może z powodu braku doświadczenia jeszcze:).
Szukam także pomysłów nad inną niż tradycyjna, formą kartki. Powstał więc taki oto tag. Wykorzystałam produkty Lemonade z zestawu Christmas Time oraz napisy  UHK. Pod napisem miejsce na wpisanie nadawcy życzeń lub osobisty dopisek "ode serca".



piątek, 18 listopada 2011

Dotarł Zeszyt

 Udało mi się jako ostatniej osobie zapisać w Projekcie Zeszyt. No i dotarła do mnie przesyłka. Zeszyt rewelacyjny, można oglądać w nieskończoność, zawsze odkryje się nowy szczegół. Już czekam na III edycję- mam nadzieję, że nie przegapię!









środa, 16 listopada 2011

"Here comes the rain again..."


Próbuję swoich sił w tworzeniu Art Journala. Kieruję się wyzwaniem na portalu Scrapujące Polki. Co podziedziałek jest podawany nowy temat.

Temat nr 1: "Deszcz o szyby gra"

Deszcz potraktowałam dosłownie- jako schronienie pod parasolem. Parasolki to stempel "Umbrella" (seria Nostalia by John Byars. Chmura pokolorowana kredkami akwarelowymi. Całość popsikana Glimmer Mistem Silver. Kropelki- farba akrylowa.
Forma Art Journala zachęca do testowania produktów i technik. Panuje pełna dowolność- w formie, interpretacji tematu, użytych materiałach. Jako bazy użyłam tego oto notesu. Okładkę ma jeszcze taką "nieżurnalową", ale wszystko przed nim:).

I jeszcze na koniec...deszczowy Eurythmics. Jestem ciekawa, czy ktoś to jeszcze pamięta?:))

Z niespodzianką

Szukałam niebanalnego pomysłu na kartkę z okazji Urodzin Mamy. I trafiłam na kurs "Kartka z kieszonką na prezent". W środku mini kartka-tag ze stemplem- krzyżówką jako symbolem lubianego zajęcia. Z tyłu- życzenia. Do kieszonki można włożyć także np. banknot, biżuterię lub inny drobny upominek. Motyle stemplowane na papierze Estella (UHK Gallery) , wycięte i przymocowane na ćwiekach.



Materiały:
- papiery: Green Expectations UHK Gallery (Finnegan, Estelle)
- stemple: krzyżówka, (Montażownia), motyl "Monarch mały" (Scrap.com)
- dodatki: sklepy "naziemne"

niedziela, 13 listopada 2011

środa, 2 listopada 2011

Przedsmak Świąt

Trochę dla mnie jeszcze dziwnie zaczynać myśleć o Świętach. Za śniegiem i grudniową pogodą nie tęsknię, zimowe elementy wolę na obrazku:). Świąteczne kartki mają jednak wiele uroku. Moja pierwsza jest dosyć skromna. Szykują się następne, jeszcze tylko życzenia dodam i niebawem resztę prac pokażę.


Trudna kratka

Kolejny papier z ILS od asicy.p. Tym razem On the Square- dwa rodzaje krateczki, trudny dla mnie deseń. Wykonałam kartkę uniwersalną- na urodziny/imieniny czy też inną okazję dla każdego.Napis nabłyszczony Glimmer Mistem Tattered Angels (Silver), czego na zdjęciu, niestety, nie widać.


Materiały:
- ozdoby: sklepy "naziemne"
- baza kartki + elementy tekturowe: Scrapiniec
- Glimmer Mist Silver: Na Strychu

Kropeczkowo

Jakiś czas temu zostałam obdarowana przez asicę.p  "pakietem startowym" ILS. W stworzeniu zakładki wykorzystałam papiery Love&Merry. Wesołe kropeczki, lampka i..."Tu czytam". Na jesienne wieczory jak znalazł!


Materiały:
- papiery: ILS
- elementy tekturowe: Scrapiniec
- zakładka: Wycinanka
- ozdabianie: tusze Latarnia Morska, farby akrylowe, brokat w kleju