Taki tag na blogu nie-kartkowym.
czwartek, 29 września 2016
środa, 28 września 2016
Kartki dwie
Nie lubię tak w jednym poście, dwóch prac.
Ale cóż, czasem się zdarzy.
Z papierów AltairArt.
Kwiaty z foamiranu (produkcja własna).
I druga.
niedziela, 11 września 2016
ScrapMyśli (14) - Czasem trzeba posiedzieć
"Czasem trzeba posiedzieć. I wtedy pomyśleć. Choćby się nic nie wymyśliło, trzeba sobie pomyśleć" /m/
Połowa września, przepiękny, późno-letni, wczesno-jesienny dzień. Stan "flow" na balkonie. Przerwa.
Co dalej?
Góry na horyzoncie, pod domem modrzewie. Kot obserwujący życie trochę spoza balkonu.
Na stoliku kartka w stylu luźno-góralskim. Jeszcze nie skończona, otwarta kompozycja.
Deski, czerwony motyl, dzikie róże. Chyba będzie dosyć prosta, wzory papierów same mówią za siebie.
Piątkowe wydarzenie (a dokładnie: czwartkowo-piątkowa noc) wybiły mnie z rytmu.
Ale jak zwykle...dałam radę.
Piszę w notesie z tematami do ArtJournala. Ten zapis obejmuje hasła: Wyobraźnia i Smutek. Pasuje.
Myślę o osobie, której właściwie nie znałam, a która wybrała drogę na drugą stronę. 30 parę lat życia.
Co musi się dziać w człowieku, aby podjąć radykalny i ostateczny krok?
Góralska kartka przede mną.
Proste, spokojne życie.
Tak by było najlepiej.
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)








