sobota, 29 grudnia 2012
I koniec
W tym dużo zrobiłam kartek świątecznych. Kolejce prace przedstawiam w jednym poście, hurtowo. Czas zakończyć tę tematykę:). I już mam ochotę na coś nowego...Notes na adresy, notatnik na książki, które chcę przeczytać...Wszystko ma swój czas.
czwartek, 20 grudnia 2012
Lody, lody...
Uwiecznione szczęście. W Janowcu, przerwa na lody. Jakiś czas temu to były super wakacje. Przepiękna, słoneczna pogoda, brak jakichkolwiek problemów poza faktem: Dokąd dzisiaj pójdziemy?
Papier "w lody" kupiony dawno temu w Scrap.com znalazł w końcu swoje przeznaczenie.
Papier "w lody" kupiony dawno temu w Scrap.com znalazł w końcu swoje przeznaczenie.
środa, 19 grudnia 2012
Mini opakowanie
Na pieniężny "drobiazg" stworzyłam takie oto mini-pudełeczko. Powstało dwa miesiące temu w związku z Urodzinami mojej Bratanicy. I za nic nie mogę odnaleźć kursu, wg którego je wykonałam. Powstaje w parę minut, jest efektowne. Może ktoś kojarzy, gdzie jest jego pierwowzór?:))
*Kurs został odnaleziony: "Krok po kroku - trójkątne pudełko"
*Kurs został odnaleziony: "Krok po kroku - trójkątne pudełko"
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)















